معاون امور زنان رئیس جمهور با انتشار مطلبی در فضای مجازی، نامه نگاری رئیس جمهور با رهبر معظم انقلاب در باره عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با انتشاری مطلبی در کانال تلگرامی خود، با تکذیب خبر روزنامه فرهیختگان از قول وی در مورد تایید نامه رئیس جمهور به رهبر انقلاب در خصوص عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد، آن را دروغ خواند و نوشت: این سوال خبرنگار بود، در حالی که من گفتم از این نامه خبری ندارم، ولی مواضع دولت در این زمینه روشن است.

مواضع دولت درباره سپنتا نیکنام کاملا روشن است

بنابراین گزارش، یکی از روزنامه ها در گفتگویی که با معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور منتشر کرده است، در آن گفتگو ابتکار در پاسخ به این سوال که «گفته می‌شود نامه‌ای از سوی رئیس‌جمهور برای مقام معظم رهبری برای بررسی این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاده شده است»، گفته است: «بله ولی از جزئیات نامه اطلاعی ندارم. می‌دانم مواضع دولت روی این موضوع خیلی روشن است. ما همه تلاش خود را در دولت انجام می‌دهیم که این مساله با منطق و مسالمت‌آمیز حل شود و به راه‌حل منطقی دست‌یابیم که آن وحدت و یکپارچگی، وحدت ایران که میراث امام(ره) و رهبری و انقلاب و کشور است و نباید بگذاریم که بی‌دلیل خدشه‌دار شود.»

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج