وزیر کشور گفت: امید می رود استاندار جدید فعالیت‌های استاندار سابق را ادامه داده و کارهای جدیدی شروع کند.

به گزارش خبرگزاری موج، رحمانی فضلی در دیدار با امام جمعه اردبیل با بیان اینکه طبق تصمیات دولت مقرر شد مجید خدابخش استاندار سابق اردبیل به آذربایجان‌شرقی برود، گفت: با توجه به سوابق اکبر بهنام‌جو در استان اردبیل، با اجماع وزارت کشور، نمایندگان و احزاب، وی به سمت استاندار اردبیل منصوب شد.

وی با بیان اینکه سوابقی که اکبر بهنام‌جو دارد به نظر می رسد جایگزین خوبی برای مجید خدابخش باشد، افزود: امید می رود استاندار جدید فعالیت‌های استاندار سابق را ادامه داده و کارهای جدیدی شروع کند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه امیدواریم محبت امام جمعه محترم اردبیل شامل حال دولت، مردم و وزارت کشور شود و محور وحدت و هماهنگی باشند تا در شرایط کنونی به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

وزیر کشور امروز به منظور حضور در مراسم تکریم و معارفه استاندار اردبیل وارد فرودگاه این شهر شد.

منطقه اردبیل، رحمانی فضلی در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: انتخاب استاندار جدید اردبیل با اجماع نمایندگان استان در مجلس و وزارت کشور با همدلی انجام شد.

وی افزود: امید می رود استاندار جدید اردبیل با توجه به شناختی که از استان دارد برنامه‌های دولت را اجرا و به مطالبات مردم پاسخ گوید.

رحمانی فضلی ادامه داد: امیدواریم همدلی و همکاری که میان نمایندگان استان در مجلس و استاندار اردبیل وجود دارد، زمینه رشد و توسعه استان را فراهم اورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج