سردار سرلشکر قاسم سلیمانی با تشکر از حضور فرماندهان نیروهای مسلح و علمای کشور برای ابراز همدردی و حضور در این مراسم تصریح کرد: بنده کوچک همه ملت ایران هستم و نمی توانم این محبت مردم ایران را جبران کنم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در حاشیه مراسم تشییع و تدفین ابوی خود گفت: زبان من توانایی تشکر از این همه محبت و قدرشناسی مردم شریف و بزرگوار شهرستان های رابر و بافت و همه مهمانانمانی که از سایر نقاط استان کرمان، خارج از استان و خارج از کشور در این مراسم حضور پیدا کرده اند را ندارد.

وی با تشکر از حضور فرماندهان نیروهای مسلح و علمای کشور برای ابراز هم دردی و حضور در این مراسم تصریح کرد: بنده کوچک همه ملت ایران هستم و نمی توانم این محبت مردم ایران را جبران کنم.

سلیمانی با تشکر از استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان ادامه داد: بنده فرزند دوم پدر بزرگوارم هستم و تاکنون که حدود 60 سال سن دارم به یاد نمی آورم که پدرم حاج حسن سلیمانی در طول عمر نزدیک به 100 سال خود نمازش را ترک کرده باشد و همواره ما را برای اقامه نماز صبح بیدار می کردند.

مراسم ترحیم ابوی سردار حاج قاسم سلیمانی ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 11 آبان در مسجد جامع این روستا برگزار می شود.

هم چنین مراسم ترحیمی نیز در عصر روز جمعه 12 آبان از ساعت 14:30 تا 16:30 در محل مصلای امام علی (ع) شهر کرمان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج