قوامی گفت: واردات بی رویه به تولید داخلی ضربه می زند و هم راستایی با تحریم های خارجی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، هادی قوامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 آبان) مجلس پس از ارائه گزارش 6 ماهه سوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند اجرای برجام گفت: مقام معظم رهبری در ارتباط با برجام فرمودند فلسفه برجام رفع تمام تحریم های ظالمانه بود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: از اظهارات سخیف ترامپ مشخص است وی اطلاعاتی راجع به تاریخ و جغرافیا ندارد که حتی نمی داند خلیج فارس کجاست و حتی سعی دارند مدیرکل آژانس اتمی را نیز تحت تاثیر قرار دهند و وی سفری پرحاشیه دارد تا جمهوری اسلامی را زیرسوال ببرد.

وی افزود: در این شرایط تکلیف بر همه جناح های سیاسی ایران که دل در گرو پیشرفت کشور دارند، روشن است که باید همه منسجم از سپاه پاسداران دفاع کامل کرده و در شرایطی که توانستیم به فناوری بی نظیر هسته ای دست پیدا کنیم باید فاصله طبقاتی را نیز کاهش داده و با کاهش واردات، افزایش صادرات را مدنظر قرار دهیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در این شرایط محکم تر از قبل در مقابل دنیا می ایستیم و باید بدانیم واردات بی رویه به تولید داخلی ضربه می زند و هم راستایی با تحریم های خارجی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج