رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: 65 هزار طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که نیازمند 500 میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش خبرگزاری موج، داود محمدی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری که در سالن شهید امامی استانداری برگزار شد اظهار کرد: باید اربعین به یک حرکت عظیم مذهبی در جهان تبدیل شود و همه باید کمک کنیم تا این مراسم باشکوه برگزار شود.

وی با بیان اینکه استاندار جدید می تواند در پیشبرد برنامه ها موفق باشد افزود: بودجه ماه آینده به مجلس می آید و تغییراتی خواهد داشت.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بودجه به 324 هزار میلیارد کاهش یافته و کمتر از 10درصد به جاری اختصاص یافته که مطلوب نیست.

وی تصریح کرد: باید برای بودجه ریزی عملیاتی اقدام کنیم و بر اساس کار و ماموریت این اعتبار داده شود، قیمت تمام شده باید مشخص شود. برنامه را تعریف کنید و اگر برون سپاری انجام شود همه هزینه ها به استان بر می گردد.

محمدی بیان کرد: 65 هزار طرح نیمه تمام داریم که 500 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد که کمتر از 5 درصد واگذار شده است، کشور ۶.۵ درصد واگذار کرده و باید از اعتبار صندوق توسعه ملی استفاده شود.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه ها مکلف شوند پروژه های قابل تکمیل را در اولویت قرار دهند تا بودجه کافی باشد در این صورت می توانیم سهم بیشتری بگیریم.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: امسال 12 آیتم مورد توجه سازمان برنامه و بودجه است که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج