رئیس هیات معارف جنگ شهید صیاد شیرازی ارتش گفت: اگر دشمن جرات حمله به ما را ندارد، به خاطر حماسه دفاع مقدس است و دشمن می‌داند که مردم ما از مرگ نمی ترسند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر ناصر آراسته رئیس هیات معارف جنگ شهید صیاد شیرازی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاحیه دوره معارف جنگ دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا طی سخنانی اظهار داشت: قرارگاه پدافندهوایی با قدرت، دکترین پدافند هواپایه را به دکترین  زمین پایه تبدیل کرد و پس از آن توانست با ترکیب هر دو آنها و بومی کردن این دکترین، کار بزگی انجام دهد.

وی افزود: عاشورا نمونه بی بدیل تاریخ انسان سازی است و دفاع مقدس ما هم دارای چنین ویژگی است که انسان‌های تاریخ سازی را تربیت کرد.

رئیس هیات معارف جنگ شهید صیاد شیرازی ارتش ادامه  داد: از جمعیت 36 میلیونی کشور در زمان جنگ 32 میلیون نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در جنگ مشارکت کردند. جایی نیست در مرز که من در زمان جنگ در آنجا حضور نداشته باشم لذا اطلاع صحیح دارم. حال آیا این تاریخ انسان ساز هست یا خیر؟

امیر آراسته افزود: اگر  دشمن جرات حمله به ما را ندارد، بخاطر حماسه  دفاع مقدس است و دشمن می‌داند که مردم ما از مرگ نمی ترسند.

وی با اشاره به ایجاد شبهات درباره دفاع مقدس گفت: سربازان جنگ نرم باید با رسالتی زینب گونه در مقابل آن بایستند. هیئت معارف جنگ مجموعه ای از اقدامات علمی و معرفتی ازدفاع مقدس است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج