رئیس تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب ما فرهنگ محور است و فرهنگ بر اساس نیروی انسانی شکل می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سید مسعود جزایری رئیس تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو های مسلح با حضور در ستاد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه دیدار کرد.

سردار جزایری در این جلسه اظهار داشت: خدارا شاکریم که در سازمان راهبردی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) حضور یافتیم و وقتی به تعابیر مقام معظم رهبری دقت می کنیم میبینیم ایشان با چه عمقی به مسائل نگاه می کنند و چه تیز بینی در خصوص تفکیک پدافند هوایی داشتند.

رئیس تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب ما فرهنگ محور است و فرهنگ بر اساس نیروی انسانی شکل می گیرد و باید توجه ویژه ای به کارکنان سربازان، خانواده ها و بازنشسته ها انجام شود و به خصوص حوزه سربازان که مثل فرزندان ما هستند و باید این جوانان را انقلابی و متدین تربیت کنیم.

جنگ نرمی که علیه ایران انجام می شود بی سابقه است

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تاکید کرد: میزان هجمه فرهنگی، جنگ نرمی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می شود بی سابقه است و برای مقابله با این هجمه باید اجزای آن درک شود و باید بسیار تلاش کنیم تا بتوانیم در مقابل این جنگ نرم باشیم.

سردار جزایری تصریح کرد: برای ارتقای دایمی روحیه دفاعی باید مدلهای مختلف آن را یاد بگیریم و به کار ببریم که مسئله معرفت افزایی و بصیرت افزایی که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند یکی از ابزار های این کار است.    

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج