جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت: اتفاق نظر بین دولت و سپاه باعث شد تا پاسخ محکمی به دشمنان داده شود و مشخص شد سپاه پاسداران جایگاه ویژه ای در بین نیرو های مسلح و ملت ایران دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر صباحی فرد در این مراسم اظهار داشت: امسال در دهمین سالروز تشکیل قرارگاه پدافند هوایی اتفاقهای ارزنده ای رخ داد که نتایج مجاهدت های کارکنان قرارگاه در جای جای کشور بود و مقام معظم رهبری در شرف یابی امسال اقدامات قرارگاه پدافند هوایی را مورد تقدیر قرار دادند و همکاری پدافند با دانشگاه، وزارت دفاع و تعامل مناسب با سپاه پاسداران را مثبت ارزیابی فرمودند.

وی گفت: در سالهای اخیر پدافند هوایی در همه زمینه های راداری، موشکی، توپخانه ای اطلاعات و شناسایی و همچنین در ابعاد معنوی و توسعه اماکن مذهبی رشد چشمگیری داشته است و یکی از نقاط عطف این رشد، تعامل و همکاری مناسب با سپاه پاسداران بوده است که این همکاری در دوران دفاع مقدس هم وجود داشته و ارتش و سپاه دوشادوش یکدیگر در مقابل دشمن ایستاده اند.
وی در ادامه تصریح کرد: امروز برادران سپاه در مسوولیت های حساس در قرارگاه پدافند هوایی حضور موثر دارند و کمک شایانی به پیشبرد ماموریت های پدافند هوایی می کنند.
صباحی فرد در پایان تاکید کرد: اتفاق نظر بین دولت و سپاه باعث شد تا پاسخ محکمی به دشمنان داده شود و مشخص شد سپاه پاسداران جایگاه ویژه ای در بین نیرو های مسلح و ملت ایران دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج