نماینده قائمشهر در نطق میان دستور مجلس گفت: فصل برداشت محصول در مازندران فرا رسیده و کشاورزانی که معیشت آنان به کشاورزی استوار است چندین سال است که وضع خوبی ندارند و لازم است حتما فکری برای آنها شود. از دولت می‌خواهیم که قدری دلسوزی و احساس مسوولیت داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، عبدالله رضیان در نطق میان دستور امروز خود در جلسه علنی مجلس، گفت: دشمن ملت ایران در گستاخی و زبونی تمام با حقارت دست به توهین ملت ایران زده و در کلامی حقیرانه ملت بزرگ ایران را تروریسم خطاب کرده و به سپاه پاسداران، فرزندان غیور و مدافع قداست ملت توهین کرده است.

وی گفت: همچنین خلیج همیشه فارس ایران را برخلاف عرف بین‌المللی با نام جعلی دیگری خوانده است تا شاید بتواند 500 میلیون دلار دیگر کاسب شود اما اتحاد و انسجام ملت بیشتر شده و همه می‌دانند که برجام یک توافق چندجانبه و غیرقابل مذاکره است.

این نماینده مجلس افزود: این انسان احمق هیچ اعتقادی به عرف و قواعد بین‌المللی ندارد و قانون جنگل مبنای تفکرات و تصمیمات ایشان است و البته خدا اراده کرده با یاوه‌گویی این انسان بی‌هویت و کاباره‌ای ملت ایران بزرگ و قوی‌تر و مصمم‌تر در حفظ منافع ملی خود باشد.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: قدرت موشکی ایران پشتوانه دفاع و خیرسری دشمنان ما است و در طول 39 سال پس از انقلاب دشمنان قصد براندازی نظام را داشته‌اند اما نتوانسته‌اند و قدرت موشکی ما دفاع از حریم سرزمینی ما است و نه تهدید برای کشور دیگر و این ملت هیچگاه سابقه تجاوز نداشته است.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس همچنین بیان کرد: مازندران با ظرفیت‌های فراوان در بخش کشاورزی و 30 میلیون گردشگر در سال زیرساخت‌های ضعیفی دارد و یکی از عوامل این بی‌توجهی‌ها در عدم برنامه‌ریزی و مدیریت ناکارآمد و توانمند است.

رضیان همچنین نسبت به انتخاب استاندار مازندران، گفت: مردم از دولت انتظار دارند که فرد مناسبی به عنوان استاندار تعیین شود و رفتار دولت نه برای مردم و استان مازندران قابل قبول نیست. یک سال و نیم از عمر نمایندگی ما در مجلس گذشته و بارها در این مدت به رفع مشکلات نساجی مازندران، معادن استان و همچنین بانک ملی تذکر داده‌ایم اما ترتیب اثر داده نشده است.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس اظهار کرد: فصل برداشت محصول در مازندران فرا رسیده و کشاورزانی که معیشت آنان به کشاورزی استوار است چندین سال است که وضع خوبی ندارند و لازم است حتما فکری برای آنها شود. از دولت می‌خواهیم که قدری دلسوزی و احساس مسئولیت داشته باشد.

وی در پایان گفت: موسسات مالی افضل توس و کاسپین چالش‌های جدی را ایجاد کرده است و عدم پرداخت سپرده‌های مردم شرایط سختی را موجب شده است. دولت باید توجه جدی نسبت به این مساله داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج