سخنان روز چهارشنبه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در دیدار با صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، سخنان روز چهارشنبه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در دیدار با صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.

شبکه العربیه نوشت: رهبر ایران اعلام کرد که واشنگتن خشمگین است، زیرا ایران برنامه‌های آن در سوریه، لبنان و عراق را شکست داد.

این شبکه همچنین نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای تهدید به پاره کردن برجام در صورت خروج آمریکا از آن کرد.

المواطن نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به ترامپ گفت که برو خودت را درمان کن.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد که ایران از توافق هسته‌ای خارج نمی‌شود و از حمایت دولت‌های اروپایی که طرف‌های دیگر توافق هسته‌ای هستند، استقبال می‌کند.

روسیا الیوم نوشت: رهبر ایران روز چهارشنبه در جمع نخبگان علمی ضمن توصیف کردن آمریکا به یک مرکز صهیونیستی جهانی گفت که این بار نیز مطمئن باشید که آمریکا سیلی خواهد خورد و به دست ملت ایران شکست می‌خورد.

روزنامه فرامنطقه‌ای ایلاف نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد که اگر توافق هسته‌ای را پاره کنند ما آن را ریز ریز می‌کنیم.

این روزنامه همچنین نوشت: رهبر ایران از کشورهای اروپایی خواست تا در برنامه موشکی و سیاست ایران در منطقه دخالت نکنند.

الیوم السابع نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد که آمریکا مزدور صهیونیست‌ها است و گروهک تروریستی داعش ساخت آمریکا است.

این روزنامه در ادامه نوشت: رهبر ایران تاکید کرد که آمریکا از تهران خشمگین است. زیرا برنامه‌های آن در سوریه، عراق و لبنان را شکست داد.

روزنامه عربی 21 نوشت: هجوم آیت‌الله خامنه‌ای به ترامپ و تهدید به تکه تکه کردن توافق هسته‌ای.

این روزنامه در ادامه نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای امروز اعلام کرد که نمی‌خواهد با پاسخ دادن به اباطیل ترامپ وقت را هدر دهد.

روزنامه الانباء کویت نوشت: رهبر ایران ضمن استقبال از حمایت کشورهای اروپا از توافق هسته‌ای گفت: لازم است اقداماتی علیه سیاست‌های خصمانه آمریکا اتخاذ شود.

اسکای نیوز نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای تهدید به پاره کردن توافق هسته‌ای کرد.

این شبکه همچنین نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد که علیرغم مخالفت و فشار آمریکا و اروپا، ایران به برنامه موشکی خود ادامه خواهد داد.

اسپوتنیک نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه اعلام کرد که ایران از توافق هسته‌ای خارج نخواهد شد و از حمایت‌های کشورهای اروپایی از این توافق استقبال می‌کنیم.

این خبرگزاری همچنین نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان اخیر ترامپ اعلام کرد که اگر آمریکا توافق هسته‌ای را پاره کند ما آن را ریز ریز خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج