فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: خوشحالیم که سپاه همواره همراه و همگام مردم است و این موضوع در طول فعالیت این نهاد تدوام داشته و دارد. نیروهای این نهاد انقلابی همواره برای خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف در میدان هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد مارانی در هشتمین مراسم سالگرد "شهدای وحدت" در زاهدان اظهار داشت: سردار نورعلی شوشتری که از شهدای وحدت در جنوب استان هستند آن چنان در دل مردم جنوب شرق کشور جای گرفت که وی را به عنوان مسیح سیستان و بلوچستان می‌شناسند.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان نام شهید شوشتری نام آشنایی برای مردم است، افزود: شهید شوشتری آن چنان در دل مردم شیعه و سنی جای گرفت که انگار سالیان سال این شهید بزرگوار با مردم  این منطقه زندگی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: نام مبارک سردار شهید شوشتری عزیز در منطقه جنوب شرق ماندگار شد و همیشه این نام در دل و ذهن مردم جاودان است. مردم استان همواره از این شهید گرانقدر به نیکی یاد می‌کنند و این بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک انسان بعد از از دنیا رفتنش رخ دهد.

مارانی گفت: شهید شوشتری با روحیه مردم‌داری و مردم یاری کار خود را در سیستان و بلوچستان آغاز کرد و امروز هم روش سپاه برای ایجاد امنیت همان روش  سردار شهید شوشتری است.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: همراهی شیعه و سنی در همه مسائل باعث ایجاد امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان شده است و امروز با وجود همه توطئه‌های دشمنان علیه کشور و سپاه پاسداران مردم خدمتگزاران خود را می‌شناسند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج