محمدرضا عارف در جریان بازدید از شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات با فعالیت‌های بخش‌های مختلف این شرکت از نزدیک آشنا شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا عارف در جریان بازدید از شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات با فعالیت‌های بخش‌های مختلف این شرکت از نزدیک آشنا شد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با قدردانی از زحمات دست اندرکاران شرکت‌های صنایع الکترونیک ایران بویژه «صاافتا» و تقدیر از دستاوردها و تولیدات صنعتی در این بخش با بیان اینکه فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید جدی است بر ضرورت ایمن سازی فضای مجازی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه علاقمندی مردم بویژه جوانان برای حضور در فضای مجازی زیاد است باید در امن بودن این فضا تلاش کرد تا همه بتوانند نیازهای خود را در فضای مجازی دنبال کنند.

وی با اشاره به اثر بخشی فضای مجازی در تمامی شئون حاکمیتی از آمادگی انجمن رمز ایران برای کمک و همکاری در جهت تامین امنیت فضای مجازی خبر داد و گفت: تلاش برای تامین امنیت و توسعه فضای مجازی باید با همکاری دانشگاه ها و مراکز پژوهشی باشد و در توسعه فضای مجازی با حمایت جدی از تولیدات داخلی از دست آوردهای صنعتی در این بخش حداکثر استقاده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج