نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه بخواهند بحث هسته‌ای را مقدمه مباحث موشکی قرار دهند یعنی می‌خواهند سلطه آمریکا را با برجام به ایران برگردانند.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامعلی حدادعادل بابیان اینکه ترامپ می‌خواهد برجام را دستمایه‌ای برای ضربه‌ زدن به انقلاب اسلامی ایران قرار دهد، گفت: ما باید هوشمند باشیم و به آن‌ها راه ندهیم. اینکه بخواهند بحث هسته‌ای را مقدمه مباحث موشکی قرار دهند یعنی می‌خواهند سلطه آمریکا را با برجام به ایران برگردانند.

وی افزود: توقع ما این است که مسئولان باعزت و قدرت در برابر برنامه آن‌ها بایستند. در حال حاضر اروپایی‌ها به‌گونه‌ای حرف می‌زنند که به نحوی در مقابل ترامپ قرار نگیرند یعنی مخالفت صریح نکنند و از طرفی از مزایای برجام هم برخوردار شوند.

حداد عادل در رابطه با تلاش مسئولان آمریکایی برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست‌ها عنوان کرد: این‌ها نشان می‌دهد راه ما در مقابل تروریست‌ها درست بوده است.

نماینده سابق مجلس تصریح کرد: وقتی تروریستی که آن‌ها به قول کلینتون خودشان درست کرده‌اند به‌واسطه نیروهای سپاه و امثال مدافعان حرم و شهید حججی با ایستادگی نیروهایی مثل سپاه در حال نابودی هستند بنابراین آن‌ها باید هم از سپاه پاسداران ناراحت باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج