نمایند مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت نزدیک به دو دهه از فعالیت این نهاد مردمی و تصمیم ساز، باید شورا، شهرداری ها و دهیاری‌ها به عنوان دو بازوی نظارتی و اجرایی بتواند با تکیه بر تدبیر و تعقل، در مدیریت شهری و روستایی به نحوی عمل کنند که موجب آسایش و آرامش بیشتر مردم و رفع بخشی از مشکلات جامعه شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا تابش در جلسه شورای اسلامی شهر اردکان، شوراها را نماد مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌ها و تجلی مردم سالاری دینی دانست و بیان کرد: پس از گذشت نزدیک به دو دهه از فعالیت این نهاد مردمی و تصمیم ساز، باید شورا، شهرداری ها و دهیاری‌ها به عنوان دو بازوی نظارتی و اجرایی بتواند با تکیه بر تدبیر و تعقل، در مدیریت شهری و روستایی به نحوی عمل کنند که موجب آسایش و آرامش بیشتر مردم و رفع بخشی از مشکلات جامعه شوند.

وی افزود: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی استان یزد چه از لحاظ سیر ثبت‌نام و تایید صلاحیت نامزدها و چه از لحاظ درصد مشارکت مردم، که همگی در سلامت کامل انجام شد، رکوردی کم نظیر را به ثبت رساند.

نمایند مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاسداشت این اتفاق مهم، حمایت مسوولان و حاکمیت از منتخبان مردم و همچنین تلاش و پشتکار اعضای شورا برای حل مشکلات شهرها و روستاهاست.

تابش توجه به خردجمعی، استفاده از نظر جوانان و نخبگان، تعامل داخلی اعضا و هم افزایی با مسوولان و فعالیت در چارچوب قوانین را از جمله ضرورت‌های اجرایی در پارلمان‌های محلی دانست و تصریح کرد: امکانات رفاهی و توجه به مسائل فرهنگی در کنار توسعه شهری، ضرورت مضاعفی برای توسعه اردکان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج