دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از برگزاری تجمعات دانشجویی در اعتراض به اظهارات غیرایرانی ترامپ در دانشگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در واکنش به اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا درباره ملت ایران گفت: ایالات متحده آمریکا همواره به یاوه‌گویی و مهمل بافی پیرامون میهن عزیزمان شهره بوده است اما ترامپ رکورد جدیدی در این بی‌حرمتی برای خود به ثبت رساند.

سلیمی ادامه داد: اوباما، ترامپ و یا هرکس دیگری روی کار باشد، چرخه عداوت‌های بی‌پایان استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی هیچگاه متوقف نشده است اما ترامپ عریان‌ترین و شفاف‌ترین چهره آمریکاست. ملت شریف ایران با وجود تمامی اختلاف نظرات و انتقادات در برابر دشمنان خارجی و هر احدی که حرمت این مرز و بوم را زیر پا بگذارد شدیدترین برخوردها را خواهد داشت.

این فعال دانشجویی افزود: دانشجویان در روز شنیه و روزهای آتی بعد از نماز ظهر و عصر و در مقابل مساجد دانشگاه‌ها، با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و آتش زدن پرچم این دو دولت مستکبر، تجمعات اعتراضی برعلیه یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا برگزار خواهند کرد و مواضع رسمی همه تشکل‌های انقلابی در این خصوص اعلام می‌شود تا باز هم مثل همیشه دانشگاه در خط مقدم استکبارستیزی و دفاع از ایران اسلامی بایستد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج