سردار اشتری ضمن قدردانی از اعضای کمیسیون و تبریک هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی از هیچ اقدامی برای آسایش و امنیت مردم فروگذار نخواهد کرد که در این راه همچنان شهید تقدیم می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، جلسه صبح امروز (سه‌شنبه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و معاونانش به مناسبت هفته ناجا برگزار شد.

در این جلسه سردار اشتری ضمن قدردانی از اعضای کمیسیون و تبریک هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی از هیچ اقدامی برای آسایش و امنیت مردم فروگذار نخواهد کرد که در این راه همچنان شهید تقدیم می کنیم.

سردار اشتری

مبارزه با باندهای مواد مخدر یکی از مهمترین رسالت های ناجا است

به گفته وی مبارزه با باندهای مواد مخدر در جهت صیانت جامعه یکی از مهمترین رسالت های ناجا است که با جدیت در حال اجرا است.

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در همه عرصه های کشور حضور دارد و بعد از گذشت سالهای طولانی از دوران جنگ همچنان برای حفظ امنیت جامعه شهید تقدیم می کند.

وی تاکید کرد: با توجه به انتظار گسترده مردم از نیروی انتظامی برای حفظ و تقویت امنیت پایدار در کشور، ضروری است دولت و مجلس بودجه متناسب با این نیازها را برای تحقق اهداف تعیین شده تصویب کنند.

همچنین در این جلسه آخرین تحولات منطقه، آینده برجام و تهدیدهای آمریکا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.