وزیر کشور گفت: من شناخت درست و کافی از خانم سجادی داشته به انتخابم ایمان دارم. ما هم در خدمت اهداف موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هستیم زیرا آموزش جزو اولویت‌های اول وزارت کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر کشور گفت: به انتخاب سجادی به عنوان رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور ایمان دارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و فعلی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به اینکه من خانم سجادی را از سال 71 می‌شناسم، اظهار کرد: وی فردی متدین، مومن، دلسوز و حساس نسبت به مسائل علمی و تجربه کار آموزشی دارد.

وی در ادامه افزود: من شناخت درست و کافی از وی داشته به انتخابم ایمان دارم. ما هم در خدمت اهداف موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هستیم زیرا آموزش جزو اولویت‌های اول وزارت کشور است.

وزیر کشور همچنین با تشکر از مردانی رییس پیشین این موسسه، اظهار کرد: با تلاش‌هایی که انجام شده اکنون سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های این موسسه جا افتاده است. البته باید تعداد دانشجویان موسسه بیشتر شود. کارهای خوبی انجام شده ولی باید اقدامات بیشتری صورت گیرد.

در ادامه ژیلا سجادی با تشکر از وزیر کشور بابت انتخاب وی به عنوان رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور، خاطرنشان کرد: تاسیس این موسسه نشان از برخورد علمی و آموزش‌محور در دستیابی به توسعه پایدار است زیرا توسعه اجتماعی و فرهنگی که فقط از طریق آموزش امکان‌پذیر است، زمینه‌ساز توسعه پایدار است. وجود بیش از 60 مرکز تحت پوشش این موسسه و ظرفیت پذیرش 36 هزار دانشجو موید این است که هدف وزارت کشور، تربیت نیروی انسانی مورد نیاز است.

در این مراسم همچنین از زحمات مردانی رئیس پیشین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور توسط وزیر کشور تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج