نماینده مردم تالش در مجلس با انتقاد از اجرا نشدن مفادی از برنامه ششم توسعه، گفت: عدم اجرای بخش ششم برنامه ششم که درباره مبارزه با مفاسد و صرفه‌جویی در هزینه‌های کشور است هنوز اجرایی نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم تالش در مجلس گفت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران صحنه نمایش فضیلت‌ها و رذیلت‌ها، صحنه تقابل حسینیانی چون مطهری‌ها، باهنرها و رجایی‌ها و دنیاطلبان و شیطان‌پرستانی‌ چون صدام‌ها، ترامپ‌ها و فتنه‌گران است.

محمود شکری در نطق میان دستور امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت ماه محرم، گفت: شهدا با خون خود این شجره طیبه را آبیاری کردند و دنیاپرستان و دشمنان امنیت ملت و نخبگان را رسوا کردند.

وی ادامه داد: اخیرا از جانب برخی مسئولان مباحثی شنیده می‌شود از جمله اینکه «با اجبار نمی‌شود مردم را به بهشت فرستاد.» عزیزان، آیا رسالت ائمه اطهار جز تعلیم مسیر شقاوت و سعادت بشر نبود؟ اگر قیام امام حسین (ع) به جهت هدایت بشریت به بهشت نبود پس چه دلیلی بر انجام آن بود؟ آیا می‌شود حکام جامعه به فکر سعادت خود باشند و به فکر سعادتمند کردن مردم خود نباشد؟ سوالم این است که کدام مسئولی می‌خواهد به زور مردم را به بهشت ببرد؟ اصلا طرح چند باره این قبیل مسائل چه سودی دارد؟

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از مجامع بین‌المللی می‌خواهم به داد مردم مظلوم میانمار برسند. چرا به داد آنها نمی رسید؟

شکری خاطرنشان کرد: از پاسخ رییس‌جمهور به دلیل پاسخ به یاوه‌گویی ترامپ تشکر می‌کنم، اما شش ماه از سال گذشت و در حوزه اشتغال اتفاق خاصی نیفتاد.

نماینده مردم تالش در مجلس با انتقاد از اجرا نشدن مفادی از برنامه ششم توسعه، گفت: عدم اجرای بخش ششم برنامه ششم که درباره مبارزه با مفاسد و صرفه‌جویی در هزینه‌های کشور است هنوز اجرایی نشده است. تن‌خواه گردان خزانه برای فعال کردن پروژه‌های عمرانی کشور هنوز فعال نشده است. همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان، عدم پرداخت مطالبات ایثارگران، بی‌عدالتی در توزیع اسناد خزانه و عدم تخصیص اسناد بابت بدهی به پیمانکاران باعث سرگردانی پیمانکاران شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج