جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: ما تقاص خون همه شهدای خود را با ادامه دادن راه آنها و دفاع از حق و حقیقت و همچنین حمایت از مظلومین و مستضعفین جهان و مبارزه با استکبار خواهیم گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: انتقام خون همه شهدا از جمله شهید حججی را با ادامه راه آنها خواهیم گرفت.

سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در جمع خبرنگاران با تقدیر از مردم به خاطر حضور پرشکوه در این مراسم اظهار کرد: این حضور بیانگر آن است که مردم با هر نگاه و از هر گروه و جناج زمانی که بحث شهید و شهادت و ارزش‌ها به میان می آید منسجم می شوند و راه انقلاب، اسلام ولایت و ارزشها را قبول دارند.

وی ادامه داد: حضور مردم بدین معنا است که ما راه را قبول داریم و معتقدیم که این راه صراط مستقیم و مسیر امام حسین(ع) و یاران با وفایش است. امروز همه مردم با حضور خود در مراسم تشییع شهید حججی درستی این راه را تایید و اعلام می کنند که ما ادامه دهنده راه شهدا هستیم و هر کجا که لازم باشد حاضریم جان و فرزندان خود را تقدیم کنیم. آنها امروز به مقام معظم رهبری لبیک گفتند و اعلام کردند که هر فرمانی که ایشان صادر کند، ما در رکابشان حرکت و از ارزش‌ها دفاع می کنیم و در مقابل استکبار جهانی و صهیونیسم می ایستیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چه زمانی انتقام خون شهید حججی گرفته خواهد شد گفت: ما تقاص خون همه شهدای خود را با ادامه دادن راه آنها و دفاع از حق و حقیقت و همچنین حمایت از مظلومین و مستضعفین جهان و مبارزه با استکبار خواهیم گرفت.

عراقی با بیان اینکه هر کجا که استکبار وجود داشته باشد ما نیز در میدان هستیم و با او مبارزه خواهیم کرد تاکید کرد: ما انتقام خون شهدای خود را با ادامه راه آنها می گیریم و اینگونه نیست که به یکباره در یکی دو روز کار فوق العاده‌ای برای انتقام خون آنها انجام دهیم. ما مسیر شهدا که مسیر مبارزه با ظلم استکبار جهانی است و حمایت از مدافعان مستضعفان و کسانی که به دنبال ارزشها هستند را طی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز عملا در سوریه، عراق همچنین در شمال غرب، جنوب شرق ، غرب و شمال شرق کشور نیروی زمینی سپاه با اقتدار در حال جنگ با تکفیری ها بوده و امنیت پایدار را برای کشور به ارمغان آورده است. این امنیت حاصل تلاشهای شبانه‌روزی و بی‌خوابی همه بچه‌های انقلاب، اسلام و ولایت مدار است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان درباره اظهارات اخیر سردار سلیمانی مبنی بر اینکه طی سه ماه آینده داعش نابود خواهد شد، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی همواره خبرهای راهبردی می دهند. ان‌شاءالله خبری که اخیرا ایشان داده‌اند تحقق و عملیاتی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج