امیر گلفام گفت: اهمیت عملیات ثامن الائمه و شکست حصر آبادان که نقطه عطفی در دفاع مقدس بود را باید زنده نگه داشت.

به گزارش خبرنگار دفاعی_امنیتی خبرگزاری موج، امیر ابراهیم گلفام در همایش شکست حصر آبادان به مناسبت هفته دفاع مقدس که در باغ موزه انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: ما پیشکسوتان ارزشمند دفاع مقدس را داریم که گنجینه بزرگی برای انقلاب به شمار می رود. هدف ما این است که از تعدادی از خانواده های شهدایی که تا امروز تقدیر نشده اند، در همایش های مربوط به دفاع مقدس تجلیل به عمل آید.

وی افزود: تقارن این هفته با دهه محرم را گرامی می داریم و این مساله را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم درس های خوبی از قهرمانان دفاع مقدس که الگویشان امام حسین بود به مردم انتقال دهیم.

امیر گلفام با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس تصریح کرد: باید طبق فرمایشات رهبری حوادثی که ممکن است به فراموشی سپرده شود، زنده بماند. یکی از این حوادث عملیات ثامن الائمه است که طبق اظهارات نظامیان این پس از عملیات، جنگ به دور تک و حمله افتاد. لذا ما چهار سال کار کردیم و تلاش داریم این عملیات را که نقطه عطفی در جنگ بود زنده نگه داریم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سعی می شود از قهرمانان این عملیات تقدیر شود و نامشان را جاویدان کنیم. این دومین همایش بزرگ برای معرفی عملیات ثامن الائمه است که برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج