دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: در انتخابات ٨٨ حزب اراده ملت ایران با تحلیل عملکرد صحیح از شرایط، توانست به خوبی و با نپرداختن هزینه، سربلند باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: در انتخابات ٨٨ حزب اراده ملت ایران با تحلیل عملکرد صحیح از شرایط، توانست به خوبی و با نپرداختن هزینه، سربلند باشد.

احمد حکیمی‌پور طی سخنانی در پنجمین نشست آموزشی درون‌تشکیلاتی ویژه اعضای کادری و فعال حزب اراده ملت ایران با بیان این‌که کارهای عمومی برای تقویت روابط درون‌تشکیلاتی انجام می‌شود، گفت: شرکت در چنین اموری شناخت افراد را از یکدیگر بالا می‌برد.

وی با اشاره به این‌که انجام هیچ عملی بدون تحلیل صحیح، درست نیست، اظهار کرد: انجام عملی بدون بینش و تحلیل، فقط هزینه در بر دارد و در انتخابات ٨٨ نیز حزب اراده ملت ایران با تحلیل عملکرد صحیح از شرایط، توانست به خوبی و  با نپرداختن هزینه، سربلند باشد؛ بنابراین نباید در کار تشکیلاتی، احساسی و بدون تحلیل صحیح، عمل کرد.

دبیرکل حزب اراده ملت افزود: در کشور ما به دلیل رفتارهای احساسی، هزینه سنگینی پرداخته شده است، چرا که قبل از وقوع اتفاق، پیشگیری صورت نمی‌گیرد، در حالی که در کار تشکیلات، مهمترین موضوع تربیت انسان‌های تشکیلاتی است و ارزش انسان نیز به عملکرد او بستگی دارد نه به سخنانش.

حکیمی‌پور با تأکید بر این‌که یک تشکیلات موفق، باید پایدار باشد و مقطعی عمل نکند، گفت: یک تشکیلات موفق باید از دادن موج منفی به جامعه پرهیز کند، چرا که در کار حزبی، رفتار واکنشی به‌عنوان یک سم شناخته می‌شود، بنابراین باید همواره عملکرد کنشی داشت.

وی در پایان اظهار کرد: با جامعه نباید به صورت ابزاری و برای رسیدن به اهداف مقطعی، رفتار کرد. این‌گونه رفتارها در درازمدت باعث از بین‌رفتن اعتماد مردم به سیستم می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج