جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از مردم دعوت کرد تا در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از مردم دعوت کرد تا در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی شرکت کنند.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:
 

«اینک پیکر رعناجوانی می‌آید که مدت‌هاست روح بلند، ایمان سترگ و اراده پر صلابتش نه تنها جسم و جان یک ملت که عالمی را مسحور و مسخر عظمت خود کرده است و  به یمن صفای باطن و  نیت پاک وخالصش بر دوست و دشمن حجت شده است.

 پیکر مطهر و قطعه‌قطعه‌شده این پاسدار دلاور در آستانه تاسوعا و عاشورای مولایش حسین (ع) و در ایامی به آغوش مشتاقان بازمی‌گردد که یادآور رشادت‌های ملت بزرگ ایران در دفاعی مقدس و طولانی است.

او می‌آید تا همه پیام‌های حماسه کربلا و آرمان‌های دفاع مقدس را با سند صداقت و پاک بازی‌اش بر جان‌های آماده یادآور شود.

تن بی‌سر پاسدار شهید محسن حججی بر دستانی مشایعت می‌شود که ملائکة‌الله بر آن‌ها بوسه می‌زنند و شهیدان بدان تبرک می‌جویند. مردم به استقبال و بدرقه عزیزی می‌شتابند که مقاتل و روضه‌های عاشورا را با عمل خویش و خون خود برایشان ترنم و بازخوانی کرده است. مردی از تبار اصحاب الحسین (ع) که ترجمان ادب، وفا و اطاعت از امام و ولی خویش بود و اسوه‌ای متعالی برای همه آنان که دل در گرو خوبی‌ها دارند و قلبشان برای انقلاب و نظام اسلامی و اعتلا و امنیت این کشور و ملت می‌تپد.

مردم سوگوار با شور و نوای حسینی می‌آیند تا به رجزهای بی‌مایه غول سبک‌مغز و حاکم تهی از شرافت امریکای جهان‌خوار، پاسخی درخور و با صلابت بدهند و به دولت‌مردان خود بگویند در مقابل دشمنان غدار، مردانه بایستید و هرگز تن به ذلت سازش و کرنش در مقابل قدرت‌های پوشالی دنیا ندهید. با قامتی افراشته بر پاهای استوار این ملت قهرمان و شهیدپرور بایستید و از تکیه بر عصای پوسیده خصم خبیث بپرهیزید.

مردم می‌آیند تا به مستکبران و اذناب قارونی و مرتجع منطقه‌ای‌شان یادآور شوند رابطه این مردم با انقلاب و رهبرشان ناگسستنی است.

ترامپ و حامیان خائن پیدا و پنهان او بدانند که به روز واقعه نسل جدید و جوانان غیور این سرزمین در عرصه‌های سخت نبرد با اراده‌تر و مصمم‌تر از پیشینیان برای صیانت از انقلاب خود و پاسداری از نظام و کشورشان وارد عمل می‌شوند و طعم تلخ شکست و ندامت همیشگی را به آنان می‌چشانند.

با رستاخیز حضور خود فریاد خواهندکرد این ملت بزرگ با تمدنی اصیل و عمیق و چنگ‌زده به حبل متین خداوندی، مقهور تحریم‌های بی‌رحمانه و سایر روش‌های ظالمانه نخواهد شد و در قاموس پرافتخار آنان عقب نشینی معنا و مفهوم ندارد و فرزندان شجاع این ملت به هنگام ضرورت، کانون‌های ظلم و چشم فتنه را در هر نقطه عالم که باشد با عزم واراده راسخ خود نشانه خواهند رفت.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن دعوت از امت استوار و مردم غیور برای حضور یکپارچه در آیین بزرگداشت این شهید عزیز اعلام می‌دارد در روز چهارشنبه دوشادوش مردم ولایی و  عاشورایی تهران در مراسم تشییع این شهید پاکباخته مدافع حرم حاضر خواهد شد و بر استمرار راه امام و شهیدان والامقام که راه آزادگی، ظلم‌ستیزی و دفاع از مظلومان عالم است و نیز پیروی از ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای که رمز عزت، افتخار و همه پیروزی‌های ملت ماست و بر تداوم راه مدافعان حرم و شهیدان والا مقام آن تاکید خواهد کرد.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج