دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های دشمنان نادانی مثل ترامپ را که می‌خواهد کره را نابود کرده و ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا است، مبتلا کند، خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سید یحیی رحیم صفوی صبح امروز (یکشنبه) در آیین رونمایی از کتاب «همراه» که روایت همسر او از همراهی‌ها و زندگی مشترکشان در دوران دفاع مقدس است، گفت: قهرمانان حقیقی جنگ شهدای گمنام مظلوم دفاع مقدس و جانبازان بسیجی هستند؛ آنها که کمتر نام و نشانی از آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: ما ریزه‌خوار تحفه 500 شهید و جانباز و آزاده سرافراز هستیم اما آیا بعد از 28 سال پس از پایان جنگ تحمیلی می‌توانیم الگوی دفاع مقدس را برای عبور از جنگ اقتصادی و فرهنگی به کار بگیریم و آیا می‌تواند کارکرد داشته باشد؟ قطعا.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا خاطر نشان کرد: همان طور که زنان از امام و شهدا حمایت کردند، قطعا جنگ بدون حمایت عاطفی و صبوری مجاهدت گونه زنان به پیروزی نمی‌رسید. حدود 2.5 میلیون نفر در جنگ شرکت کردند که اگر حمایت خانواده‌ها و زنان نبود، شدنی نمی‌شد.

صفوی تاکید کرد: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های دشمنان نادانی مثل ترامپ را که می‌خواهد کره را نابود کرده و ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا است، مبتلا کند، خواهیم داد و این مهم با همراهی قوای سه‌گانه، سپاه، ارتش و ایستادگی جوانان است که ما را به سربلندی و آزادی می‌رساند.

وی به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: اگر صبوری‌ها، شجاعت‌ها، ایمانها و مدیریت‌های زنان نبود، جنگ به این شکل پیش نمی رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج