هزار نفر از دانشجویان و فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد به همراه معاون فرهنگی این دانشگاه در روز پایانی اردوی «شمیم بصیرت» دانشگاه آزاد در کنار مزار شهدای گمنام تجمع کرده و کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، هزار نفر از دانشجویان و فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد در پایان اردوی «شمیم بصیرت» این دانشگاه به صورت خودجوش در کنار مزار شهدا ی گمنام تجمع کرده و کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کردند.

دانشجویان با حضور در این تجمع با سردادن شعارهایی از مجامع حقوق بشری خواستند تا به داد مردم مسلمان میانمار برسند.

حجت‌الاسلام کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد هم ضمن حضور در این تجمع گفت: قتل عام کودکان، زنان و مردم مسلمان در میانمار دل هر انسانی را به درد می‌آورد و امروز همه وظیفه دارند برای توقف این جنایات هرکاری می‌توانند، انجام دهند.

وی افزود: مجامع بین المللی بجای اینکه مدافع حقوق مظلومان باشند در مقابل چنین جنایاتی سکوت کرده‌اند و تنها شاهد و نظاره‌گر این جنایت هستند. 

کلانتری خاطرنشان کرد:  مسوولان جمهوری اسلامی ایران باید همه توان خود را به کار گیرند تا مسلمانان میانمار بتوانند در امنیت و آرامش به زندگی خود ادامه دهند.

لازم به ذکر است، تجمع‌کنندگان در پایان با انتشار قطعنامه‌ای اعتراض خود را به کشتار مسلمانان میانمار اعلام کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت آنها شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج