کمیته مرکزی برگزاری تجمع دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل با بیان اینکه این تجمع در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و نشانگر منطق و عقلانیت جنبش دانشجویی است بر لزوم پرهیز از هرگونه رفتار خارج از عرف تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، کمیته مرکزی ستاد برگزاری تجمع دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران در اطلاعیه شماره 3 خود اعلام کرد: نظر به اینکه این تجمع در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و نشانگر منطق و عقلانیت جنبش دانشجویی است، بر لزوم پرهیز از هرگونه رفتار خارج از عرف تاکید می‌گردد.

در ابتدای این اطلاعیه آمده است: همانگونه که در اطلاعیه‌های قبلی اشاره شد، هدف از این تجمع مسالمت آمیز، اعتراض به سکوت مجامع بین المللی در قبال کشتار مسلمانان مظلوم میانمار و بیان مواضع جنبش دانشجویی ایران اسلامی در این خصوص است.

در ادامه تاکید شد: نظر به اینکه این تجمع در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و نشانگر منطق و عقلانیت جنبش دانشجویی است، بر لزوم پرهیز از هرگونه رفتار خارج از عرف تاکید می‌گردد. از همه شرکت کنندگان در این تجمع دانشجویی خواهشمندیم نهایت همکاری و هماهنگی را با عوامل اجرایی و انتظامات برنامه داشته باشند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج