نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر قاضی‌زاده‌هاشمی برند دولت روحانی در داخل کشور است و برند دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی دکتر ظریف است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد کاظمی در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای ازناو از توابع ملایر با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، با بیان اینکه قوانین خوبی در مجلس تصویب می‌شود اما در مرحله اجرا با مشکل مواجه می‌شود، افزود: طرح تحول نظام سلامت به یک مجری خوب در کشور نیاز داشت که خوشبختانه دکتر هاشمی با روحیه جهادی توانست از اجرای این طرح سربلند بیرون بیاید.

وی تحقق نیت پاک و خواسته مقام معظم رهبری در حوزه بهداشت و درمان را اقدامی موثر، ماندگار و بزرگ ارزیابی کرد و ادامه داد: در پی سفر سال گذشته دکتر هاشمی به ملایر راه‌اندازی بخش آنژیوگرافی ملایر درحال پیگیری است و کلیه مراکز درمانی ما تجهیز و تکمیل شده‌اند .

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی همچنین برند دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی را دکتر ظریف معرفی کرد و گفت: وی توانست در سطح بین‌المللی اثرگذارترین مذاکرات تاریخ را پشت سر بگذارد و از حقوق هسته‌ای ملت ایران در برابر ابرقدرت‌های دنیا، مردانه دفاع کند و برجام را به نتیجه برساند .

کاظمی تمایل کشورهای خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران و رفع تحریم‌ها را از برکات برجام دانست و گفت: در شرایطی که در اطراف ایران، تمامی کشورها درگیر داعش، جنگ، خونریزی و ترور هستند، ایران توانست مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور خود را در کمال آرامش و امنیت با حضور ۱۰۵ هیئت عالی رتبه از سراسر جهان برگزار کند که این امر نشان‌دهنده قدرت و امنیت این نظام و کشور در منطقه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج