وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه تمام تلاشمان را در جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر ‌به ایثارگران عزیز به کار خواهیم گرفت، گفت: "عزت، اقتدار و امنیت" را مدیون ایثارگران هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ امیر حاتمی در نشست با اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ‌با قدردانی از رأی اعتماد قاطع و ارزشمند نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ اظهار داشت: رای اعتماد بالای نمایندگان محترم، پشتوانه ارزشمندی برای ادای تکلیف و پیشبرد اهداف‌ و برنامه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

وی تاکید کرد: این رأی اعتماد قاطع نشان از حمایت نمایندگان ملت ایران ‌از تقویت بنیه دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری ‌اسلامی است.‌

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود فراکسیون ایثارگران را خانه خود دانست و ‌افزود: ما این فراکسیون را متعلق به ‌خودمان می‌دانیم و تمام تلاشمان را در جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر ‌به ایثارگران عزیز به کار خواهیم گرفت.

حاتمی تاکید کرد: در آینده نزدیک با استمرار این‌گونه جلسات، از ظرفیت فراکسیون ایثارگران و وزارت دفاع‌ جهت تعامل هر چه بیشتر برای رسیدگی به ‌ایثارگران بهره خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه همواره باید قدردان ‌"مجاهدت، جانفشانی و ازخودگذشتگی" ایثارگران عزیز باشیم، ‌تصریح کرد: معتقدیم که "عزت، اقتدار و امنیت" امروز ایران اسلامی را مدیون ایثارگران، رزمندگان، آزادگان، جانبازان و همه آنهایی که خودشان را وقف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند هستیم.

در این نشست اعضای فراکسیون ایثارگران با تقدیر از رئیس جمهور بابت انتخاب امیر سرتیپ حاتمی به عنوان وزیر دفاع، و تبریک کسب بالاترین رای اعتماد از سوی مجلس شورای اسلامی، ‌حمایت همه‌جانبه خود را از برنامه‌های کلان وزارت دفاع اعلام کردند.

اعضای فراکسیون ایثارگران در این نشست همچنین به بحث و بررسی در خصوص ارتقای خدمت‌رسانی به ایثارگران پرداختند و در پایان وزیر دفاع به سئوالات اعضای فراکسیون در این خصوص پاسخ گفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج