نماینده آمل گفت: در جلسات هیات دولت در 3 دقیقه پایانی به خبرنگاران اجازه حضور داده می شود، اینکه خبرنگاران باید در صحن علنی حضور داشته باشند،اما باید این عزیزان رعایت شأن را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، عزت الله یوسفیان ملا در نشست علنی امروز (دوشنبه، 6 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به یکی از اعضای هیات رئیسه که اظهار کرده بود، نمایندگان خود را اصلاح کنند، گفت: باید به حرمت نمایندگان توجه شود و خبرنگاران که در صحن علنی حاضر هستند، باید تاکید کنم یک نماینده با وجود 10 ساعت تاخیر در پرواز هواپیما به تهران رسیده است؛ به طور طبیعی با مشکل کم خوابی مواجه است.

نماینده آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسات هیات دولت در 3 دقیقه پایانی به خبرنگاران اجازه حضور داده می شود، اینکه خبرنگاران باید در صحن علنی حضور داشته باشند،اما باید این عزیزان رعایت شأن را داشته باشند و اینگونه نباشد که فردا رقیب کاندیدای مجلس بگوید که بنده یک عکس در رقیب در اختیار دارم که اگر در حوزه انتخابیه پخش شود، صورت خوشی ندارد، بنابراین باید حرمت ها رعایت شود.

یوسفیان ملا افزود:درب شرقی مجلس بسته شده است و تردد نمایندگان در زمینه مراجعه به دفاتر کار خود با مشکل مواجه است.

وی ادامه داد:وزیر جهاد کشاورزی به موضوع کشت و کشاورزی توجه جدی کند.نکته دیگر اینکه حجم بالای قاچاق کالا در کشور مانع تحقق کامل سیاست های اقتصاد مقاومتی و تولید است و باید رسیدگی جدی در این رابطه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:باید فکر و تدابیر جدی برای رسیدگی به معوقات بانکی صورت بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج