دبیر اجرایی خانه احزاب گفت: دستور کار مهم جلسه شورای مرکزی خانه احزاب ایران انتخاب روسای کمیته ها و جابه جایی کمیته ها بین فراکسیون ها است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدعلی تبرایی با اشاره به تغییرات جدید اساس نامه خانه احزاب ایران در دو سال گذشته در مجمع عمومی خانه احزاب ایران گفت: هر سال هر فراکسیون دو کمیته را در اختیار دارد و کسی که از فراکسیون خود  ریاست خانه احزاب داشته باشد، سه کمیته از ۷ کمیته را در اختیار دارد.

 دبیر اجرایی خانه احزاب تاکید کرد: حمایت از منافع ملی و امنیت ملی و همکاری ملی دغدغه اصلی شورای مرکزی خانه احزاب ایران و هیات رییسه خانه احزاب بوده است .

وی خاطر نشان کرد: در جلسه قبل حسین کمالی به عنوان تنها کاندیدای اصلاح طلبان شرکت کرد و به عنوان رئیس خانه احزاب با اجماع نظر حاضرین برگزیده شد. سایر اعضای هیات ریسه هم به این صورت که دو نفر از فراکسیون اصول گرایان و دو نفر از فراکسیون مستقلین و اعتدال انتخاب شدند . لازم به ذکر است که نتخاب یک زن در هیات رییسه خانه احزاب قابل توجه این دوره بود.

تبرایی در پایان با اشاره به ادامه روند افتتاح خانه احزاب استان ها افزود: هیات رییسه همچنان در حال پیگیری افتتاح خانه احزاب  در استان های متقاضی و فعال کردن بیشتر کمیته ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج