نماینده مردم آستارا در مجلس اظهارکرد:‌ آقای علوی وزارت اطلاعات را به دور از سیاست‌زدگی و جریانی اداره کرد که از توانمندی‌های وی می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حسین قربانی نماینده مردم آستارا در مجلس که در موافقت با وزیر پیشنهادی اطلاعات صحبت می‌کرد گفت: خوشحال هستیم که یک بار دیگر علوی مورد اعتماد رئیس جمهور واقع شد و آمادگی خود را برای پذیرش این مسئولیت سنگین اعلام کرد.

وی خاطر نشان کرد: وزارت اطلاعات از وزارت‌خانه‌های کلیدی و مادر یک کشور است و نیازمند مدیری توانمند و مسلط به امور می‌باشد.

این نماینده مجلس با بیان این که دو مقوله‌ی بهداشت امنیت برای این کشور بسیار حائز اهمیت هستند گفت: خوشبختانه این دو وزارتخانه از دو مدیر توانمند  برخورداراست.

قربانی با بیان اینکه نگاه‌ها به وزارت اطلاعات سیاسی و جریانی بوده است اظهار کرد: درست است که همیشه اطلاعات به صورت هیزم آتش سیاست و اهرم جریانات سیاسی شمرده می‌شود اما وزارت اطلاعات به دور از آتش سیاست‌زدگی اداره می‌شود.

وی تصریح کرد: یادمان نرفته سر وزارت اطلاعات چه آورده بودند، اما اکنون درصد رضایتمندی افزایش پیدا کرده است. یادمان نرفته است دیروز وزارت اطلاعات از نظر نظر سنجی در پایین‌ترین سطح رضایتمندی بود اما در حال حاضر بیش از 75 درصد مردم از عملکرد وزارت اطلاعات رضایت دارند.

نماینده مردم آستارا در مجلس همچنین بیان کرد: علوی در طول چهار سال توانمندی خود را به اثبات رساندند و وزارت اطلاعات را  از سیاست‌زدگی و جریانی خارج کردند که از توانمندی‌های وی بوده است.

وی اظهار کرد: مگر نمی‌گویید بروید دنبال افراد کارآمد و میدانی، و امروز اگر ایشان سیاست زده، جریانی و حزبی عمل نمی‌کند آیا این بد است؟

قربانی در پایان اظهار کرد:‌ در فضای منطقه‌ای با مرزهای پرآشوب این نعمت که در امنیت قرار داریم با فداکاری همکاری‌های ایشان به دست آمده است و باور دارم وزارت اطلاعات جزو پیچیده‌ترین وزارت‌خانه‌هاست و علوی جزو زلال‌ترین وزرایی است که روحانی معرفی کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج