رئیس مجلس با اشاره به پیچیده بودن مشکلات اقتصادی کشور گفت: قرار نیست با تشکیل کابینه جدید انقلابی در حل مشکلات اقتصادی کشور ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، علی لاریجانی عصر امروز در  تالار آیینهساختمان مشروطه در جمع خبرنگاران پارلمانی به مناسبت روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز گفت: تردیدی نیست جایگاه شما خبرنگاران از نظر تاثیرگذاری برای کشور حائز اهمیت است.

وی با اشاره به لزوم توجه اهالی رسانه به اولویت‌های کشور افزود: این نکته را لازم و ضروری می‌دانم که بگویم شما خبرنگاران نگاهی به اولویت‌های کشور داشته باشید ممکن است برخی مسائل برای شما جذابیت داشته باشد، اما در نگاه عموم مردم اولویت نداشته باشد.

لاریجانی تصریح کرد: قبول کنید کشور ما در مسائل اقتصادی با چالش‌های زیادی روبه رو است این طور نیست با کابینه جدیدی که معرفی می‌شود انقلابی در عرصه مشکلات ایجاد شود.

رئیس مجلس با تاکید بر لزوم توجه به مسائل داخلی و ضروری کشور یادآور شد: یکی از موضوعاتی که امروز بسیار مورد توجه است تولید داخلی است شما می‌توانید اذهان را بر روی آن متمرکز کنید و کاری کنید تا عموم مردم به این سمت بروند.

ادامه دارد...

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج