سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: تعامل گسترده با دنیا یکی از ابزارهایی است که می‌تواند موجب تقویت قدرت جمهوری اسلامی در ایستادگی در برابر قدرت‌های زورگو و دفاع از حقوق بین‌المللی کشور شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رمضانعلی سبحانی‌فر با اشاره به بیانات رهبری در مراسم تنفیذ دوازدهمین رئیس جمهور کشور اظهار داشت: توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نکات اساسی و مطالبات جامعه است که با تعامل گسترده با دنیا بویژه کشورهای دوست و منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است، نمی‌توان بدون ارتباط با سایر کشورها اقتصاد کشور را رونق بخشید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس، خاطرنشان کرد: تعامل گسترده با دنیا برای رفع مشکلات اقتصادی و توسعه اقتصاد از اهمیت زیادی برخوردار است. در عین حال با توجه به شرایط حساس منطقه باید گستره تعاملات‌مان با سایر کشورها را افزایش دهیم تا بتوانیم با صلابت و قدرت مضاعف در برابر سلطه‌طلبان بایستیم.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تصریح کرد: باید با صلابت، قدرت و قوت در برابر فشارهای خارجی ایستادگی کنیم و یقین بدانیم هزینه کرنش در برابر کشورهای زورگو بیشتر از ایستادگی با صلابت و قدرت در برابر سلطه‌طلبان است.

وی ابراز امیدواری کرد که دولت دوازدهم بتواند بیش از پیش جایگاه و عزت جمهوری اسلامی را در عرصه بین الملل ارتقا ببخشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج