همزمان با برگزاری مراسم تنفیذ (۱۲ مرداد ماه) و تحلیف (۱۴ مرداد ماه) دوازدهمین دوره ریاست جمهوری که به ترتیب در حسینیه امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، تعدادی از شبکه‌های رادیویی اقدام به پخش زنده و مستقیم این مراسم می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، شبکه‌های رادیویی ایران، تهران و گفتگو همزمان با برگزاری مراسم تنفیذ دوازدهمین دوره ریاست جمهوری که پنجشنبه، ۱۲ مرداد ماه ۹۶ با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای "مدظله العالی"، سران و مسئولان کشوری و لشگری در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، اقدام به پخش زنده و مستقیم این مراسم می‌کند.

همچنین شبکه‌های رادیویی فرهنگ، تهران و ایران مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را که روز شنبه، ۱۴ مرداد ماه با حضور مقامات کشوری و لشکری در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، به صورت زنده و مستقیم پخش خواهند کرد.

بیش از ۸۰ هیات خارجی در مراسم تنفید و تحلیف به همراه مقامات ارشد کشور حضور خواهند داشت. همچنین حدود۲۵۰ خبرنگار داخلی و خارجی نیز مراسم را به صورت زنده پوشش خبری خواهند داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج