جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت جنایت‌های اخیر صیونیست‌ها در مسجد الاقصی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ان تَنصروا الله یَنصٌرکم و یٌثَبِت اقدامَکُم»

پیروزی مقاومت اسلامی مردم فلسطین  ناکام گذاشتن برنامه‌ صهیونیست‌ها در اشغال گام به گام قدس شریف و شکست محاصره مسجد الاقصی اقدام چشمگیری در مسیر مبارزات مردم فلسطین است که مرهون خون شهدا و جان فشانی های جوانان و مبارزان فلسطینی است و شعله‌های انتفاضه را در سرزمین فلسطین روشن نگهداشته، و سکوت خفت بار رژیم‌های عربی نیز نتوانسته بر این حرکت خود جوش و انقلابی تاثیر منفی بگذارد و مردم مسلمان و آزادی خواه را از ادامه راه مبارزه با صهیونیست‌ها باز دارد.

حمایت‌های مردمی در بیشتر کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران نیز موجی از امید و دلگرمی را برای مجاهدان فلسطینی به ارمغان آورده و امروز پیروزی‌های اخیر رزمندگان حزب الله لبنان در منطقه عرسال و ضربه مهلک و محکم وارد شده به تروریست‌های تکفیری، روزهایی سرنوشت ساز و امید بخش را برای جهان اسلام پیش بینی می کند.

امروز پرچم مبارزه با اسرائیل دوباره در دستان جوانان فلسطینی به اهتزاز درآمده و کوس رسوایی دولت‌های مرتجع منطقه  وادعای دروغین آنها در حمایت از فلسطین به گوش می رسد.

قدس شریف و مسجد الاقصی فلسطینی و اسلامی بوده، هست و باقی خواهد ماند و رژیم نامشروع اسرائیل باید بفهمد پایانی جز خذلان و خواری نخواهد داشت.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن جنایت‌های اخیر صیونیست ها در به شهادت رساندن نمازگزاران فلسطینی، امید آن دارد جوانان مبارز در سرزمین‌های اشغالی آینده فلسطین را در دست گیرند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج