ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی و مدیریت آنی صحنه افسران کنترل و شکاری در منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

بر اساس این گزارش، در این مراسم سرهنگ ستاد علی خلیل آبادی رئیس هئیت داوران، گفت: خداوند را شاکریم که آموزش ها در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) دارای پیشرفت و جهشی بی نظیر بوده است به صورتی که سطح مسابقات و رقابت این دوره از مسابقات بسیار بالا بوده و رقابت بین شرکت کنندگان بسیار فشرده و نزدیک به هم بود در این دوره از مسابقات نسبت به سنوات گذشته دارای سناریوهای بیشتر و تعداد رهگیری‌های بالاتری بودیم به طوری که رشدی فزاینده نسبت به دوره‌های قبل داشتیم .

در بخش دیگری از مراسم امیر بیژن ساعدی فرمانده منطقه پدافند هوایی غرب کشور، اظهار داشت : فرماندهان مناطق استقبال بسیار خوبی از مسابقات داشتند و شرکت کنندگان نیز با انگیزه‌ای عالی و از لحاظ علمی آموزشی در سطح بالایی در این دوره از مسابقات شرکت کردند و تمام تلاش خود برای کسب عناوین برترکردند و منطقه پدافند هوایی سوباشی نیز تمام سعی خود را کرد که میزبان خوبی برای این عزیزان باشد.

در ادامه این مراسم سرهنگ محمدرضا علیان نژاد معاون تربیت و آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ادامه داد: باید آموزش تبدیل به تربیت شود و کسانی که امروز حضور دارند افرادی حرفه‌ای هستند که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، آموزش باید تبدیل به مهارت محوری شود.

وی در ادامه درباره برنامه‌های معاونت تربیت و آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، تصریح کرد: تا پایان امسال در پنج حوزه تخصصی مسابقات انجام خواهد گرفت و امسال برای اولین بار در فاشا نیز مسابقه برگزار شد و از آن استقبال خوبی صورت گرفت و نتایج بسیار خوبی نیز بدست آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج