رئیس هیأت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد در حوزه نظامی یک نابغه و در حوزه دینی نیز یک انسان صادق بود.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر ناصر آراسته رئیس هیأت معارف جنگ هیأت معارف شهید صیاد شیرازی در هفتمین همایش علمی شهید صیاد شیرازی که در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، گفت: دشمن ستیزی، خلوص و دانش نظامی این شهید والامقام  برای نظامیان الگو است.

وی افزود: برای مردم عزیز کشورمان نیز تواضع، پاکی، صداقت، ولایت مداری و پای انقلاب ماندن ایشان الگو محسوب می‌شود.

رئیس هیأت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، اظهار داشت: شهادت شهید صیاد نشان داد که همانطور که آن شهید والامقام مطیع حضرت امام بود، بعد از ایشان نیز تابع محض فرمانده معظم کل قوا بود.

امیر آراسته با اشاره به سالروز عملیات مرصاد ادامه داد: شهید صیاد شیرازی قهرمان بی بدیل این عملیات بود و طرح ریزی‌های بی نقص وی مانع از دستیابی منافقین به اهداف شوم آنها شد.

وی افزود: شهید صیاد شیرازی با جدیت و با انگیزه به طراحی عملیات‌ها می‌پرداخت و با استکبار، کفر و نفاق سر ستیز داشت.

رئیس هیأت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، تصریح کرد: شهید صیاد شیرازی در حوزه نظامی یک نابغه و در حوزه دینی نیز یک انسان صادق، مومن بود که زندگی طیب داشت و با خلوص نیت و صداقت به شهادت رسید.   

امیر آراسته در پایان، با بیان این که عزتی که ما از شهدا داریم حاصل شفاعت آن بزرگواران در دنیا است خاطرنشان کرد: تمام آبروی بنده در این دنیا به دلیل مشاور فرماندهی معظم کل قوا بودن و انتساب به شهید صیاد شیرازی به عنوان رئیس هیأت معارف جنگ آن بزرگوار است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج