پیام برازجانی در واکنش به خبر کذب یک کانال معاند و ضد انقلاب درباره وزیر کشور گفت: به عنوان کسی که در جریان فرایندهای اداری و مالی درون ساختار سیستم وزارت کشور هستم با اطمینان کامل شهادت می‌دهم که ساحت وزارت کشور از زد و بندهای سیاسی و مالی عاری است.

به گزارش خبرگزاری موج، پیام برازجانی دبیر شورای اطلاع رسانی و ارتباطات استان تهران در واکنش به خبر کذب یک کانال معاند و ضد انقلاب درباره وزیر کشور گفت: به عنوان عضو کوچکی از بدنه وزارت کشور که در جریان فرایندهای اداری و مالی درون ساختار سیستم وزارت کشور هستم با اطمینان کامل شهادت می دهم که ساحت وزارت کشور از زد و بندهای سیاسی و مالی عاری است و نباید به حرف معاندان و ضدانقلاب ها درباره تشکیک به تلاش های وزارت کشور توجه کرد.

وی افزود: ممکن است مشی رحمانی فضلی با آرمان‌های جریان اصلاح طلبی تفاوت‌هایی داشته باشد اما وی به عنوان یک وزیر در چارچوب سیاستهای داخلی دولت قوی ظاهر شده است و بررسی آماری تنشها و بی نظمی های داخلی با دولت قبل خود گواهی قاطعانه برای عملکرد مثبت وی خواهد بود.

برازجانی ادامه داد: یکی از مواردی که در دوران تبلیغات انتخاباتی در کمپین روحانی مورد توجه گروه تبلیغاتی ایشان بود موفقیتها و افزایش ضریب امنیت داخلی کشور بود به نوعی که احزاب و جریانهای سیاسی در مقایسه با دولت قبل از آزادی عمل بسیار بیشتری برخوردار بودند و این مسئله قابل کتمان نیست.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان تهران افزود: تصمیم ادامه همکاری و یا تعیین وزراء در دولت دوازدهم طبق قانون اساسی با رییس جمهور خواهد بود و همانطور که روحانی در جلسه اخیر دولت نیز اشاره داشتند قانون اساسی میثاق ملی برای عملکرد دولت است و فضا سازی‌های غیر اخلاقی برای دخالت در تعیین وزراء در مشی رییس جمهور تاثیر نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: عملکرد رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور کاملا شفاف بوده و نمی‌توان با اخبار کذب و فضا سازی در آن تشکیک کرد و حضور او در دولت بعدی و انتخاب مجدد از سوی روحانی بعید نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج