فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در عراق و سوریه دشمن با شکست روبرو شد چراکه این کشورها از الگوی الهام بخش گفتمان انقلاب اسلامی پیروی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،‌ دریا دار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم تشییع پیکر مطهر 8 شهید گمنام در جزیره قشم با بیان اینکه  آیات بسیاری در خصوص جایگاه و منزلت شهید نازل شده است، اظهار داشت: از همان لحظه که رزمنده نیت کرده و قصد می‌کند در راه خدا بجنگد از همان لحظه عنایات خداوند برای او برقرار می‌شود.

وی  با بیان اینکه شهدا مظهر قدرت الهی هستند، عنوان کرد: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و پیشرفت ایران اسلامی در این سال‌ها قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: هر حرکتی که دشمنان انقلاب اسلامی  علیه جمهوری اسلامی ایران انجام داده‌اند، موجب قدرتمندتر شدن ایران اسلامی و ذلیل‌تر شدن آنان شده است و این به برکت خون شهداست و برما به‌عنوان بازماندگان شهدا، واجب است که وظایف خود را به‌درستی انجام دهیم.

دریادار فدوی ادامه داد: قریب به 40 سال مقابل قدرت‌های مختلف از جمله آمریکای جنایتکار و همپیمانان گستاخش ایستادگی کرده‌ایم و این ایستادگی ادامه دارد و هرگز کوتاه نخواهیم آمد.

وی با بیان اینکه قدرتی که خداوند به انقلاب اسلامی داده است قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست، گفت: در لبنان، فلسطین، عراق و سوریه دشمن با شکست روبرو شد چراکه این کشورها از الگوی الهام بخش گفتمان انقلاب اسلامی پیروی می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه ملتی که شهادت در راه خدا را افتخار می‌داند پیروز است، اظهار داشت: سخت ترین عرصه عرصه‌ای است که پای جان در میان باشد، با وجود این افراد جان برکف، ایران اسلامی سرافراز است. 

دریادار فدوی  یادآور شد: وعده خدا حق است و تخلفی در وعده خداوند وجود ندارد، پس بر ما واجب است که تکالیفی که برعهده ما نهاده شده است را به درستی انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج