نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: رییس جمهور اشخاصی را به عنوان همکار در کابینه دوازدهم انتخاب کند که دارای تخصص، تجربه، پاکدست و تجربه باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد مرادی در نطق میان‌دستور امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با تبریک سالگرد تاسیس شورای نگهبان،‌ گفت: در آستانه روی کار آمدن دولت دوازدهم هستیم. رییس‌جمهور و اعضای کابینه با تلاش شبانه‌روزی و باز کردن گره مردم، قدردان اعتماد مردم باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به رییس‌جمهور هشدار داد: بدانید که زمان آزمون و خطا گذشته است، مردم خواستار تحول اقتصادی و رفع بیکاری هستند.

وی اظهار کرد: مردم استان هرمزگان این حق را دارند که از رییس جمهور بپرسند که چه تعداد از وزرا و معاونان از هرمزگان در بدنه دولت وجود دارند. جامعه بزرگ اهل سنت هم همین سوال را دارند. درخواست این عزیزان را به عنوان یک شیعه  درخواست به حقی می‌دانم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس  از انعقاد قرارداد آی پی سی وزارت نفت با شرکت توتال تشکر کرد و افزود: اطمینان دارم این قرارداد در چارچوب قانون و در جهت رفع دغدغه و ابهامات منعقد شده و موجب تحول در حوزه نفت ایران می‌شود.

مرادی از  رییس جمهور، پرسید:  نمی‌دانم چقدر از اوضاع و احوال مردم  هرمزگان اطلاع دارید. بیکاری جوانان از مرز ۳۰ درصد گذشته است و به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد افزوده شده است، حاشیه‌نشینی گسترش یافته و اکثر روستاهای استان در حال تخلیه هستند با این وجود مسئولان استان باب سفرهای خارجی را چند سالی است که در استان باز کرده‌اند. نمی‌دانم هزینه‌های آن از بیت‌المال است یا بخش خصوصی در هر دو صورت، وای به حال مردم. آقای رییس‌جمهور شما مسئول هستید جلوی این سفرهای زائد را بگیرید.

مرادی با انتقاد از حواشی به وجود آمده در  انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان هرمزگان، گفت:  در انتخابات مرکز استان هزینه‌های بی‌رویه مالی و ایجاد رویه مسموم با دادن نهار و شام اتفاق افتاد، این بد اخلاقی ها سلامت انتخابات را زیر سوال برد. ۱۴.۵ درصد از صندوق‌های رای در بندرعباس بازشماری شد که متاسفانه وضعیت خوبی را نشان نداد، اگر همه صندوق‌ها بازشماری می‌شد چه بسا در انتخابات تاثیر منفی می‌گذاشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج