رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی از جمله عرصه هایی است که بسیج در کنار فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از طلوع آفتاب امروز(چهارشنبه 21تیر) در اردوگاه مالک اشتر و در جمع قریب به 200 نفر از فرماندهان گردانهای بیت المقدس حضور یافت و از روند آموزشی آنان بازدید نمود.

وی در سخنانی با اشاره به اهمیت تقویت بُعد نظامی در بسیج افزود: هدف ما از برگزاری دورههای آموزشی برای فرماندهان گردانهای بیت المقدس ایجاد آمادگی هرچه بیشتر در سطح گردانهای رزمی بسیج در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی از جمله عرصه‌هایی است که بسیج در کنار فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد.

سردار غیب پرور با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی در همه ادوار اهمیت بالایی دارد، گفت: تلاش ما بر این است که فرماندهان گردانها، گروهانها و دستههای بیت المقدس در عین کسب بصیرت اسلامی و انقلابی از چابکی و جسارت لازم برای ورود در عرصه های دفاعی برخوردار گردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش تا آخرین رده در بسیج گفت: در سال 96 یکی از اولویتهای بسیج برگزاری دورههای آموزشی لازم برای اعضای گردانهای بیت المقدس است که سازمان بسیج و سپاه‌های استانی تدابیر لازم را برای این امر اتخاذ نموده‌اند.

سردار غیب پرور با بیان اهمیت کار گروهی گفت: ما در کار گروهی نیاز به تمرین بیشتر داریم و این دوره فرصت خوبی است تا فرماندهان گردانها  کار گروهی را در عرصه‌های مختلف تمرین کنند.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت سازماندهی صحیح افراد در گردانهای رزمی افزود: همه باید تلاش کنیم که از ظرفیت بسیج در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه نظامی استفاده کنیم و  قدرت دفاعی کشور را تقویت نماییم و گردانهای بیت المقدس در این زمینه نقش مهمی را ایفا می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج