فراکسیون امید در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد ملت ایران روز قدس پیام آزادی‌خواهی و وحدت اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنند و امید است که با آزادی قدس، شاهد تحقق آرزوی امام راحل و حکم‌فرمایی صلح در جهان باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد. امام‌خمینی (ره)

بار دیگر آخرین جمعه رمضان‌المبارک فرا رسید و ملت مسلمان ایران در واپسین روزهای ماه ضیافت‌الله، آماده می‌شوند تا پیمان خود با بنیانگذار انقلاب اسلامی را تجدید کنند و در روز قدس، که یادگار امام راحل ماست، بار دیگر به میدان بیایند و فریاد آزادی قدس را سر دهند.

روز قدس، همانگونه که امام فرموده‌اند، روز احیای اسلام است و در اوضاع کنونی منطقه و جهان که در یک سو به نام اسلام مظلوم، جنایت‌هایی صورت می‌گیرد و در سوی دیگر بسیاری از مسلمانان، قربانیان جنگ و ترور و خشونت و اشغالگری‌ها هستند، بیش از همیشه لازم است تا ملت همیشه در صحنه ایران، با حضور خود در این مراسم معنادار، پیام آزادی‌خواهی و وحدت اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنند.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نیز همراه با آحاد ملت ایران، ضمن حضور در این راهپیمایی بزرگ مسلمانان جهان، همه هموطنان عزیز را به همراهی در این مسیر وحدت آفرین دعوت می‌کند.

امید است که با آزادی قدس عزیز و رهایی همه مظلومان و ستمدیدگان از بند اسارت متجاوزان و اشغالگران، شاهد تحقق آرزوی امام راحل و حکم‌فرمایی صلح و آزادی در جهان باشیم.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی-اول تیرماه 1396

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج