رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمله مقتدرانه به داعش تنها جزئی از وجه اقتدار ایران است، گفت: ایران لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعد ازظهر امروز پنج شنبه (1 تیرماه) در مورد حمله مقتدرانه موشکی ایران به داعش و پیام آن به آمریکا و اسراییل، افزود: این حمله ابتکار خوب و مفیدی از جهات مختلف اعم از زمان و نوع حمله بود و با توجه به گزارش هایی که به بنده ارسال شده موفقیت این عملیات نشان می دهد بسیار این تصمیم گیری با درایت صورت گرفت.

وی گفت: برداشت من این است جمهوری اسلامی ایران در مسایل منطقه ای با هشیار تصمیم می گیرد و مقام معظم رهبری نیز که در مجموع امور را هدایت می کنند با هوشیاری و تدبیر این طراحی ها را به عمل می آورند و این باعث عزت و عظمت ملت ایران است که در مسایل منطقه ای که آشفتگی در منطقه است، ایران لنگرگاه ثبات و امنیت بخش و مقتدر باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: جزیی از وجه اقتدار ایران در این عملیات مشاهده شد به ویژه بعد از رفتارهای سبکسرانه ای که برخی کشورها در منطقه داشتند و برخی الفاظی که آمریکایی ها بعد از حرکت تروریستی در ایران به زبانشان آمد، لازم بود گوشه ای از وجه قدرت جمهوری اسلامی نشان داده شود که تاثیرگذار بود.

دکتر لاریجانی افزود: این عملیات از نظر قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران و ضربه به تروریست ها تاثیرگذار بود و تروریست ها هم باید این را بفهمند که جمهوری اسلامی ایران در مسایل خود با صبر اما با دقت، عمل خواهد کرد و مهم نیست آنها را در جغرافیای خود پیدا کند بلکه هرجا تروریست ها را پیدا کند نسبت به آنها سرکوب گرانه عمل خواهد کرد و این عملیات از این جهت می توانست نماد خوبی باشد./

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج