دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: امسال بیش از ۸۰۰ سازمان مردم نهاد از پنج قاره، روز جهانی قدس را در سراسر جهان فعالانه برگزار می‌نمایند تا موضوع فلسطین زنده بماند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین امیرعبداللهیان گفت: در روز قدس امسال حامیان فلسطین باید با صدای بلند، مانع عادی سازی روابط شتابان عربستان و برخی دولت‌های عربی با رژیم صهیونیستی شوند.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد سرزمین مکه و مدینه مامن صهیونیست ها شود، افزود: خیز آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس شریف خطای راهبردی است که بی تردید انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل ادامه داد: شرایط کنونی جهان اسلام محصول فتنه انگیزی محور آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اسلام و بی توجهی برخی حاکمان منطقه به مشکلات جهان اسلام و مظلومیت مردم فلسطین است.

وی ادامه داد: یکی از نتایج برگزاری موفق ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران  (٣و٤ اسفند ٩٥) این است که امسال بیش از ۸۰۰ سازمان مردم نهاد از پنج قاره، روز جهانی قدس را در سراسر جهان فعالانه برگزار می نمایند تا موضوع فلسطین زنده بماند.

امیرعبداللهیان همچنین گفت: تنها راه مقابله با جنایات روزانه و فتنه انگیزی صهیونیست ها در منطقه "مقاومت تا آزادی کامل فلسطین " است.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و متحدان تا ازادی کامل سرزمین فلسطین و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان، در کنار مردم مظلوم فلسطین است و با توکل به خدای سبحان و استمرار مقاومت، پیروزی فلسطین دور نخواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج