وزیر اطلاعات با بیان اینکه تاکنون وزارت اطلاعات بیش از 200 شهید، تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: تا زمانی که در کوچه ها و خیابان های شهرهای کشورمان بوی شهادت جاری است، مردم ایران اسلامی روی اسارت را نخواهند دید.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام سید محمود علوی در جریان تشییع پیکر شهید «حسن عشوری» از سربازان گیلانی گمنام امام زمان (عج) در رشت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون وزارت اطلاعات بیش از 200 شهید، تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی افزود:در طول چهار سال خدمت بنده در وزارت اطلاعات، شهید عشوری، اولین شهید داخل کشور است و شهیدان انصاری و پورکریمی، دو شهید مدافع حرم ما بودند که یکی از این شهدای مدافع حرم گیلانی است.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: خون پاک شهید عشوری، بعد از ضربه زدن وزارت اطلاعات به بیش از 120 تیم تروریستی، در مصاف با تروریست ها تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شد.

 علوی با یادآوری این فرموده امام راحل که دعا کردند خدایا درب شهادت را به روی ملت ما نبند، گفت: وقتی خون شهید و شهادت در رگ های جامعه اسلامی به جریان می افتد؛ حیات، پویایی، عزت، شکوه و سربلندی به جامعه ما هدیه می کند.

وی خاطرنشان کرد:ما شهدایمان را از دست نداده ایم، بلکه شهیدان ما ماندگار شدند و ماییم که باید راه این شهدای عزیز را ادامه دهیم.

وی به خانواده شهید عشوری تبریک و تسلیت گفت و افزود: تبریک می گویم در این شرایط فرزندی غیور از دیار میرزا کوچک خان را تقدیم این انقلاب کرده ایم.

گفتنی است؛ پیکر  شهید حسن عشوری از سربازان  گمنام امام زمان(عج)که در عملیات اخیر وزارت اطلاعات علیه یک گروه تروریستی در چابهار به مقام شهادت نائل شد،صبح امروز(شنبه)از محل سپاه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ تشییع شد. مراسم خاکسپاری پیکر مطهر این شهید عصر امروز در زادگاهش شهرستان رودسر برگزار می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج