سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی با صدور بیانیه ای با محکوم کردن حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) گفت: دشمن تا یک قدمی خانه ملت آمده است و بیش از پیش باید امنیت ملی را مورد توجه قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، متن بیانیه سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی که روز شنبه منتشر شد، به شرح زیر است:

«أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَی نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ (سوره حج آیه 39)

در ماه مبارک رمضان و در روزها و شبهایی که همه مسلمانان جهان در حال عبادت و خودسازی هستند، اتفاقی تلخ در تهران رخ داد و در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) توسط منحط ترین گروهک تروریستی تاریخ بشریت مورد تهاجم قرار گرفت.

در شرایطی که منطقه خاورمیانه در آتش جهل و حقد گروه های تندرو می سوزد و در یک سو رژیم اشغالگر صهیونیستی و در سوی دیگر رژیم عقب مانده سعودی به جان اسلام ناب افتادند، امنیت ایران اسلامی نیز توسط جماعتی وحشی به مخاطره می افتد.

این در حالی است که ایران سال هاست در امنیت قرار دارد و دشمنان ملت نتوانستند مشکلی برای ملت ایران ایجاد کنند. اما آنچه این اتفاق را تبدیل به هشدار و زنگ خطری جدی برای نظام جمهوری اسلامی می کند این است که دشمن تا یک قدمی خانه ملت آمده است و بیش از پیش باید امنیت ملی را مورد توجه قرار داد.

تروریسم و جنایت محکوم است چه در تهران باشد و چه در سوریه و چه در فرانسه و چه در آمریکا.

حمله تروریستی که در حرم مطهر امام خمینی و در مجلس انجام شد قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و به راستی تا کی انسان های بی گناه باید قربانی تعصبات کورکورانه تروریست ها باشند.

دشمنان قسم خورده ایران بدانند که ملت ایران از طوفان و کوران بلایا گذشته است، جنگ تحمیلی و حوادث تلخ سالهای آغازین انقلاب نمونه ای است که در صفحات تاریخ به جا مانده است.

دشمنان ایران بدانند ایران تشکیل شده از اقوام و ادیان گوناگون است و هر قوم بسان انگشتی است در یک دست بزرگ و قوی و وقتی این دست تکمیل می شود که ترک و لر و کرد و بلوچ و گیلکی و عرب با هم متحد شوند.

تلاش پوچ داعش یک ثمره بیشتر نداشت و آن هم اتحاد برای ایران است.

ما جوانان اعتماد ملی ضمن محکومیت این حادثه تلخ و تسلیت به خانواده شهدای این حادثه دلخراش، یک صدا می گوییم ایرانم وطنم تو را می ستاییم و تا آخرین قطره خون برای تو می ایستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج