نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه ۵۵۰ میلیارد از سپرده‌های مردم در موسسه آرمان جذب شده است، گفت: کسی پاسخگوی سپرده‌گذاران نیست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، مجید کیانپور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 16 خرداد) قوه مقننه در تذکری شفاهی با بیان اینکه 550 میلیارد تومان از سرمایه‌های مردم از سوی موسسه مالی و اعتباری آرمان جذب شده است، گفت: هیچ نهاد یا فردی نسبت به بازپرداخت سود و اصل سرمایه مردم در این موسسه پاسخگو نیست.

وی با بیان اینکه کمیسیون اصل 90، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی باید به این موضوع ورود کنند، اظهار داشت: متاسفانه شاهد هستیم به جای پاسخگویی به سپرده‌گذاران، دژ مستحکمی برای این موسسه مالی ایجاد شده که مانع از پاسخگویی به سپرده‌گذاران شده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس تصریح کرد: مشخص نیست اینگونه موسسات مالی و اعتباری چگونه مجوز می‌گیرند که نسبت به سپرده‌گذاران پاسخگو نیستند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی به این موضوع ورود کرده‌اند تا برای این موضوع فکری کنند تا اینگونه مسائل تکرار نشود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اصل 90 و اقتصاد نیز این موضوع را پیگیری کنند تا مشکلات برطرف شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج