رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری گزارش عملکرد این کمیسیون را در صحن علنی به نمایندگان مجلس ارائه کرد و گفت: نامزدهای ریاست‌جمهوری 30 ساعت از صدا و سیما تبلیغات انتخاباتی داشتند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز (سه‌شنبه) در صحن علنی مجلس در گزارش خود از عملکرد این کمیسیون گفت: هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری 573 دقیقه در سیما و 408 دقیقه در صدای جمهوری اسلامی ایران صحبت کرد.

وی با بیان اینکه با احتساب مناظره‌ها، نامزدها 30 ساعت از صدا و سیما تبلیغات انتخاباتی داشتند، 3 مناظره میان 6 نامزد را پربیننده‌ترین برنامه‌ تبلیغات این دوره از انتخابات ریاست جمهوری برشمرد و اظهار داشت: کمیسیون نظارت بر تبلیغات 82 برنامه تولیدی با نامزدها در صورتجلسه تنظیم کرده بود و با هر نامزد 2جلسه مستقل و 3 جلسه در مناظره‌ها گفت‌وگو صورت گرفت.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه همه برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها بر اساس مصوبات کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری بوده است، گفت: گزارش کامل این کمیسیون از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس و دبیرخانه شورای نظارت بر صدا و سیما ارائه خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج