۲۰۷ نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای از زحمات نیروی انتظامی در برقراری امنیت در زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه 207 نفر از نمایندگان در حمایت از فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر قرائت کرد.

حضور مشتاقانه و پرشور مردم در پای صندوق های رأی که بار دیگر استحکام نظام اسلامی و پیوند عمیق و ناگسستنی مردم را با این نظام به رخ جهانیان کشید، یکی از جلوه های بارز این حماسه عظیم امنیت و  آرامش حاکم بر فضای کشور از آغاز رقابت‌های انتخاباتی تا پایان آن بود که با وجود تهدیدات و تحریکات دشمن برای ایجاد ناامنی شاهد انتخاباتی امن، توأم با نظم و آرامش بودیم.
بدون تردید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین کننده و اثرگذار در خلق این حماسه عظیم مردمی دارد و حافظان نظم و امنیت با برنامه‌ریزی و ایجاد آمادگی از ماه‌ها قبل از انتخابات و با تلاش و فداکاری بی نظیر و حضور فعال و شبانه روزی خود  امنیت از مرزهای کشور را برای تمامی این شهرها و روستاها برقرار کردند.

ما نمایندگان مجلس لازم می‌دانیم از زحمات بی دریغ فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کنیم. این بیانیه به امضای 207 نفر از نمایندگان رسیده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج