وزیر بهداشت درخصوص طرح جامع سلامت در دولت دوازدهم نیز گفت: این طرح حتما در دولت آینده ادامه پیدا می‌کند و یکی از دلایلی که مردم به جناب آقای روحانی رای دادند همین سیاست توجه به نیازهای مردم درحوزه خدمات از جمله سلامت بود و حتما ان‌شاءالله ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید حسن قاضی زاده هاشمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که درجلسه امروز مصوبه ای در رابطه با وزارت بهداشت تصویب شد یا خیر، گفت: خیر مصوبه ای در رابطه با وزارت بهداشت وجود نداشت اما مصوبه کلی راجع به بودجه بود که آن به همه وزارتخانه‌ها مرتبط می‌شد.

وی همچنین درباره تسویه با داروخانه‌ها نیز اظهار کرد: این سوال را باید از وزیر رفاه بپرسید چراکه داروخانه‌ها از بیمه‌ها طلبکار هستند و بیمه‌ها زیرنظر ایشان است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: ما مشکلات زیادی داریم و معوقات طولانی وجود دارد و امیدواریم که ان‌شاءالله مشکل ما حل شود و بیمارستانها و کسانی که به ما تجهیزات و دارو دادند و همکاران ما با پرداخت این معوقات پول خود را دریافت کنند و منحصر به بیمه های منحصر به سلامت نیز نیست و بیمه های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و سایر بیمه ها نیز همین مسئله را دارند.

قاضی زاده هاشمی درخصوص طرح جامع سلامت در دولت دوازدهم نیز گفت: این طرح حتما در دولت آینده ادامه پیدا می‌کند و یکی از دلایلی که مردم به جناب آقای روحانی رای دادند همین سیاست توجه به نیازهای مردم درحوزه خدمات از جمله سلامت بود و حتما ان‌شاءالله ادامه پیدا می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج