بهروز نعمتی گفت: شایعه حذف مطهری از سوی فراکسیون مستقلین، با هدف از بین بردن وحدتی مطرح شد که پس از انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، بهروز نعمتی نماینده تهران و عضو فراکسیون مستقلین در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین مذاکرات برای انتخابات هیات رئیس مجلس گفت: مذاکرات مختلفی با اعضای فراکسیون امید و ولایی انجام شده اما به یک خروجی نرسیده ایم و اگر چنین بود بحث های بعدی دیگر چیست؟
 وی ادامه داد: مطهری روز جمعه پیشنهادی داد که ترکیب را این چنین در نظر بگیریم که رییس مشترک باشد، منشی ها و کارپرداز 3،3،3 یعنی هر فراکسیون سه نفر سهمیه داشته باشد. در بحث نایب رئیس هم پیشنهاد ما این است که 4 نفر یعنی 2 نایب رئیس فعلی به همراه دو نفر دیگر از دو فراکسیون دیگر کاندیدا شوند.
عضو فراکسیون مستقلین تصریح کرد: بعد از پیشنهاد  مطهری دوستان اعلام کردند که ابتدا این پیشنهاد را  در فراکسیون امید مصوب کند و بعد در جلسه مشترک سه فراکسیون مطرح کنند.
نعمتی در خصوص اینکه چرا مستقلین به دنبال حذف مطهری هستند، گفت: این یک دروغ بزرگ است که فراکسیون مستقلین به دنبال حذف مطهری است. چرایی این شایعه را تنها شیطنت برخی از دوستان می بینم که می خواهند وحدتی که در انتخابات ریاست جمهوری اتفاق افتاده بود را برهم بزنند و به دنبال سهم خواهی های دیگری هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج